skip to Main Content

Obchodní zastoupení, školitelka a wrapařka :

Bc. Zuzana Drnek

Vzdělání: Universita Jana Ámose Komenského, Manažerská studia řízení lidských zdrojů (dokončeno titulem BC.)

Pokud budete chtít potěšit své zaměstnance, zákazníky, klienty či jen sebe stačí napsat, či zavolat a já Vám velmi ráda sdělím ten nejjednodušší způsob těchto benefitů. Pokud máte problém s nadváhou, celulitidou či se chcete detoxikovat novinka z americké Floridy Body Wraps jsou zde pro Vás:)

Budu se těšit Zuzka

Masérka, lymfoterapeutka, wrapařka, školitelka(řasy,Body Wraps), stylistka (řasy,nehty,nástřik) a mobilní masérka Katka
Vzdělání: Euroškola
Masérské kurzy: rekvalifikační kurz-masér pro sportovní a rekondiční masáže, medová masáž, masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny, Body Wraps, Manuální lymfatická drenáž.
Vždycky jsem ráda a často někoho ze známých masírovala a jelikož mě to baví rozhodla jsem si udělat kurz a věnovat se tomu profesionálně. Určitě budu chtít své zaměření rozšiřovat o další kurzy a dále se učit novým věcem. Ráda pomáhám lidem a dělám je šťastnými, proto jsem nadšena, že jsem se zabydlela u nás na masážích, kde je příjemné prostředí, ale hlavně kolektiv.

 

 

 

 

 

 

 

Masér a mobilní masér Pavel

Vzdělání: Střední zdravotnická škola 5.května – obor Masér
Co mohu nabídnout: Masáže Klasické, Sportovní, Zdravotní certifikace.
Pár slov o mně:
Masáže mě zajímají už od dětství. Při rozhodování v deváté třídě jsem se rozhodl jít a zkusit Střední masérskou školu na 5.května. Po 4 letech studia a úspěšném zakončení maturitou jsem se rozhodl dále věnovat tomuto oboru a získávat další zkušenosti v praxi.
Praxe: 4 roky praxe na Střední zdravotnické škole
VRU – Vojenský Rehabilitační Ústav (zkušenosti s rehabilitací válečných veteránů, profesionálních sportovců a klientů se zdravotními pohybovými problémy.

 

 

Wrapařka, kosmetička a masérka Jana

Mohu Vám zde nabídnout své služby, jako kosmetička, wrapařka, ale i masérka sportovně rekondičních, aroma, relaxačních masáží, dále mám kurz na mobilizační techniky.Moje práce je mým koníčkem co víc si přát. Budu se na Vás těšit 🙂
 
Back To Top