skip to Main Content

Nebuďte zavodnění – odstraňte celulitidu – zhubněte do plavek. Manuální lymfodrenáž od profíka s otevřením bazálních uzlin. 60 nebo 90min. Zaručený úspěch.

tví, kde se díky němu léčí nadměrné otoky končetin, otoky po úrazech, elefantiáza apod. Zjistilo se, že tato metoda skvěle pomáhá v boji s celulitidou, nadměrnému zavodnění – úbytek cm, problémy s akné, řeší otoky končetin, otoky v obličeji. Lymfodrenáž prospívá pro celkové zlepšení zdravotního stavu.

VIP masáže Vám nabízí služby zkušené lymfoterapeutky, která Vám bude během 60 min, či 90 min (záleží jakou oblast si vyberete – za 60 min nelze kvalitně stihnout celé tělo!) bude po otevření bazálních uzlin drenovat podkoží a tím rozhýbe tok lymfy v lymfatickém systému. Díky tomu dojde k vyloučení nadměrné nepotřebné vody v těle, lymfa Vám odvede i nadbytečné tukové buňky a dojde k rychlému úbytku centimetrů. Budete se cítit zdravě a lehce, nebudou Vám natékat končetiny. Správně provedená lymfatická drenáž – bez oleje, za pomocí pudru s otevřením bazálních uzlin – má blahodárné účinky na celulitidu, řeší otoky končetin, otoky v obličeji, nadměrné zavodnění, problémy s akné.

Zvláště pokud máte sedavé zaměstnání, musí se lymfa rozproudit manuálně – ruční lymfatickou drenáží. Působí i jako prevence křečových žil, regeneruje organismus a prokrvuje pokožku.

Zaručené účinky manuální lymfodrenáže:

–          vyloučení nepotřebné vody v těle – celkové zešíhlení

–          odstranění celulitidy, vyhlazení pokožky

–          detoxikační účinky: vyhlazení pokožky, úbytek akné

–          odstranění otoků a syndromu těžkých nohou, rukou

–          detoxikace organismu a odplavení škodlivých látek

–          zlepšení imunitního systému

Celulitida na stehnech

Vyhlaste boj celulitidě na stehnech! Co jsme ochotni po celý rok snášet schované pod kalhotami nebo pod sukní, nás s příchodem prvních letních dnů nebo při návštěvě bazénu vždy zaskočí. Přitom boj s celulitidou na stehnech není tak marný, jak se nám většinou zdá. Je sice fakt, že mnohým z nás celulitida na stehnech tvrdošíjně zůstává i poté, co se nám podaří pár kilo zhubnout, přesto se s tím dá něco dělat.

 

Odstranění celulitidy

Podařilo se vám zhubnout a dosáhli jste své vysněné postavy, ale k dokonalosti vám pořád chybí odstranění nepříjemné a nevzhledné pomerančové kůže? Odstranění celulitidy vaše problémy vyřeší. Jak ale s touto nezvanou společnicí bojovat. Mezi nejčastější tipy a triky pro odstranění celulitidy patří dodržování pitného režimu, pohyb a sprchování střídavě teplou a studenou vodou. Pokud jste ani tak nedosáhli odstranění celulitidy, je na čase navštívit wellness nebo kosmetické studio.

Na odstranění celulitidy na stehnech platí několik jednoduchých zásad: dodržování pravidelného a dostatečného pitného režimu a dostatek pohybu. Jen tak lze totiž přirozenou cestou aktivovat metabolismus pokožky a přimět ji vzdát se pomerančové kůže.

Cenu naleznete zde: – https://victoriaanna.cz/cenik-masaze/

Kontraindikace:

  • nádorové onemocnění, které není v remisi
  • akutní bakteriální nebo virové onemocnění, hnisavá rána, rýma, kašel
  • hyperfunkce štítné žlázy
  • silná a bolestivá menstruace
  • těhotenství
  • vysoký krevní tlak
  • onemocnění jater, ledvin, štítné žlázy – pouze s písemným souhlasem lékaře
  • při intoxikaci alkoholem (i den před)

Online rezervaci můžete provést – ZDE

Back To Top